APLIKACJA MOBILNA – ANDROID + LISTA PYTAŃ NA EGZAMIN USTNY

Leapwise_iPhone6_Mockup


APLIKACJA POZWALA NA ROZWIĄZYWANIE PRZYKŁADOWYCH PYTAŃ NA EGZAMIN NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH Z SYSTEMEM ANDROID.

 

Najważniejsze cechy:
♦ działa na systemie Android, powszechnie spotykanym w smartfonach oraz tabletach
♦ połączenie internetowe wymagane tylko do instalacji
baza ponad 2750 pytań ciągle aktualizowanych
podgląd treści aktu prawnego dla każdego pytania
możliwość wyboru wielu trybów nauki
statystyki
aktualny podział na specjalizacje
zaufane i sprawne systemy płatności i instalacji
w pakiecie lista pytań na egzamin ustny (powtarzalność pytań 70-100%)

Przejdź do Sklepu Google Play aby zainstalować aplikację.

google-play-logo-938x500


POTRZEBUJESZ JEDYNIE LOGINU I HASŁA – DARMOWA REJESTRACJA

Aby korzystać z aplikacji mobilnej musisz się zarejestrować w Serwisie E-UPRAWNIENIA.pl. Rejestracja trwa dosłownie 20 sekund. Nie wiąże się z podaniem żadnych wrażliwych danych osobowych. Należy zapamiętać swój login (adres e-mail) oraz hasło, gdyż są one wymagane podczas logowania do serwisu.


APLIKACJA DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH Z SYSTEMEM ANDROID

logo_android                                              tablet smartfon

Aplikacja działa na każdym urządzeniu z systemem Android. Może to być zarówno smartfon jak i tablet. Android 4.1 i nowszy zapewnia stabilną pracę aplikacji, czyli wersja którą posiadają prawie wszystkie urządzenia mobilne.


PROSTA, SZYBKA I ZAUFANA INSTALACJAScreenshot_20161102-201601

Instalacja aplikacji przebiega za pośrednictwem Sklepu Play.

google-play-logo-938x500

Tak, to ten sklep, w którym są dostępne wszystkie aplikacje dla systemu Android. Zaufany sklep firmy Google zapewnia pełną stabilność oraz bezpieczeństwo podczas instalacji. Aplikacja w Sklepie Play jest darmowa. Po instalacji i otworzeniu aplikacji na urządzeniu konieczne jest zalogowanie się na swoje konto. Jest ono całkowicie powiązane z kontem na naszym portalu internetowym E-Uprawnienia.pl. Korzystanie z aplikacji mobilnej jest odblokowane dla użytkowników, którzy wykupili dostęp do tej aplikacji.

 


OKRES PRÓBNY

Aplikacja jest płatna, ale nie kupuj kota w worku. Aplikacja mobilna w swoim działaniu oraz wyglądzie jest odzwierciedleniem aplikacji udostępnionej do testowania przez portal E-Uprawnienia.pl po zalogowaniu. Przez pierwsze 30 minut po aktywacji konta masz pełny, nieograniczony dostęp do wszystkich funkcjonalności, wszystkich pytań. Odpowiedzi są zaznaczane prawidłowo. Jest to czas dla Ciebie abyś mógł sprawdzić, na ile aplikacja spełnia Twoje wymagania. Po tym czasie konto zostanie automatycznie zablokowane. Aby korzystać z aplikacji należy dokonać płatności.


APLIKACJA OFF-LINE – PEŁNA SWOBODA BEZ KONIECZNOŚCI CIĄGŁEGO POŁĄCZENIA Z INTERNETEM

Aplikacja mobilna wymaga połączenia internetowego jedynie do instalacji oraz pierwszego logowania użytkownika w aplikacji.

Po tych działaniach aplikacja nie wymaga połączenia internetowego, działa OFF-LINE, co oznacza, że możesz z niej korzystać gdziekolwiek i kiedykolwiek, należy jedynie pamięta o naładowaniu urządzenia ;). Jest całkowicie mobilna.

Możesz uczyć się w autobusie, pociągu, plenerze, w domu, w pracy, na spotkaniu. Wszędzie tam gdzie zabierzesz ze sobą urządzenie mobilne.

Kolejne aktualizacje pytań wymagają jednorazowego dostępu do internetu.


BAZA PONAD 2750 PYTAŃ Screenshot_20161030-210545

Aplikacja ma zdefiniowanych ponad 2750 pytań testowych z trzema odpowiedziami dla wszystkich specjalizacji. Aktualizacje bazy pytań są sprawdzane przez użytkownika poprzez specjalną funkcje w aplikacji.

 

 

 

 

 

 


AKTUALNY PODZIAŁ NA SPECJALIZACJE

Podział na specjalizację ulegał zmianom. Aplikacja uwzględnia najnowszy, aktualny podział:

– specjalność konstrukcyjno-budowlana,

– specjalność inżynieryjna mostowa,

– specjalność inżynieryjna drogowa,

– specjalność inżynieryjna kolejowa (kolejowe obiekty budowlane),

– specjalność inżynieryjna kolejowa (sterowanie ruchem kolejowym),

– specjalność inżynieryjna hydrotechniczna,

– specjalność inżynieryjna wyburzeniowa,

– specjalność instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych,

– specjalność instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

– specjalność instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

W obrębie każdej specjalizacji wybór uprawnień do projektowania, kierowania robotami budowlanymi lub do obu łącznie. Zakres uprawnień: „ograniczony” lub „bez ograniczeń”.

Wybierz swoją specjalizacje i ucz się pytań z tylko tych aktów prawnych, które są w zakresie Twojej specjalizacji.


PODGLĄD TREŚCI AKTU PRAWNEGOScreenshot_20161030-210140

Aplikacja umożliwia podgląd treści aktu prawnego, którego dotyczy aktualne pytanie. Nie musisz uczyć się w ciemno odpowiedzi i zapamiętywać ich mechanicznie. Teraz możesz sprawdzić skąd bierze się prawidłowa odpowiedz. Metoda ta pozwala na lepsze zapamiętanie pytania oraz umożliwia większą swobodę przy odpowiadaniu na pytanie o podobnej tematyce. Pytania na egzaminie mogą się różnić detalami od tych w aplikacji, które przy zapamiętywaniu mechanicznym mogą powodować konsternację.

 

 

 

 

 


STATYSTYKI Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI TEMATYCZNE

Aplikacja umożliwia bieżący podgląd procentowego postępu testu oraz wyniku dla każdej z 7 części tematycznych:Screenshot_20161030-210955

–  prawo budowlane,

–  akty prawne związane ze specjalnością,

–  normalizacja, certyfikacja, materiały budowlane,

–  BHP, p.poż., dozór techniczny,

–  ochrona środowiska, ochrona zabytków,

–  Kodeks cywilny, Kodeks postępowania administracyjnego, Kodeks pracy, samorząd zawodowy, zamówienia publiczne,

–  geodezja.

Na końcu testu podsumowanie daje możliwość powtórzenia błędnie odpowiedzianych pytań, prawidłowo odpowiedzianych pytań, testu z tego samego zakresu, tego samego testu.

Specjalna karta STATYSTYKI pozwala na zwizualizowanie postępu swojej nauki w czasie z podziałem na poszczególne testy za pomocą wykresów słupkowych.

Dzięki podziałowi statystyk na części tematyczne teraz wiesz, któremu zakresowi powinieneś poświęcić więcej czasu, a który masz już opanowany wystarczająco. Nie powtarzaj pytań, które już umiesz, ucz się efektywnie nie tracąc czasu.


WIELE MOŻLIWOŚCI WYBORU RODZAJU TESTUScreenshot_20161030-205708

Wybierając „Test egzaminacyjny” możesz rozwiązywać test z takiego samego zakresu jak na egzaminie w Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa, który Cię czeka. Kolejne rodzaje testów to:

-test z wybranej części tematycznej – z zakresu kilku aktów prawnych odpowiadających danej tematyce,

-test z wybranego aktu prawnego – sam wybierz czego dokładnie chcesz się uczyć,

-test z błędnych odpowiedzi – powtarzaj pytania, na które wcześniej odpowiedziałeś nieprawidłowo,

-test „taki sam jak ostatnio” – podczas prężnej nauki pozwala na szybsze przejście do testu.

Dla testów możesz wybrać opcję powtarzania błędnych pytań na końcu testu, co pomaga utrwalić trudniejsze pytania. Jest również możliwość (oprócz „testu egzaminacyjnego”) zdefiniowania ilości pytań w teście.


PODRĘCZNE OPCJE TESTUScreenshot_20161030-210635

Podczas rozwiązywania testu możesz ustawić automatyczną zmianę pytania po udzieleniu odpowiedzi, bez zbędnego klikania. Opcja „pokaż akt prawny” umożliwia automatyczne wyświetlanie pod odpowiedziami treści aktu prawnego odpowiadającego pytaniu.

 

 

 

 

 

 

 


LISTA PYTAŃ NA EGZAMIN USTNY

Wykupując dostęp do aplikacji mobilnej, otrzymujesz również w pakiecie listę pytań na egzamin ustny. Pytania są zebrane w tabeli w pliku MS Excel, gdzie jest udostępnione w łatwy sposób filtrowanie pytań ze względu na zakres tematyki pytania (ogólne, BHP i KP, branżowe), specjalność uprawnień oraz Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa. Pytania są również pogrupowane w zestawy tak jak występują na egzaminie. Obecnie osiągamy powtarzalność tych pytań na egzaminie ustnym od 70% do nawet 100%.PRZEJDŹ DO LOGOWANIA/REJESTRACJI