Terminarz na egzamin we wrześniu 2020 (przełożony z maj 2020)

Trwa okres przygotowań do przełożonego z powodu epidemii koronawirusa egzaminu we wrześniu 2020 roku. Szansę na podejście do egzaminu mają osoby, które terminowo dostarczą swoje dokumenty. Również informacje zwrotne są związane ze ścisłymi terminami. Poniżej prezentujemy terminarz na rok 2020 sesja wiosenna (egzamin przełożony z maja).

Ważne terminy:

-czerwiec-lipiec 2020 – terminy składania wniosków o zakwalifikowanie do egzaminu na uprawnienia (termin zależny od danej Izby – w większości do końca stycznia). Do tego terminu możemy mieć wpisaną praktykę zawodową.

– lipiec 2020 – w razie konieczności, możemy otrzymać list z informacją o konieczności uzupełnienia wniosku, najlepiej wniosek złożyć osobiście i poprosić o sprawdzenie kompletności wniosku przy naszej obecności.

-04 sierpień 2020 – do tego dnia powinniśmy otrzymać list polecony z informacją o zakwalifikowaniu naszego wniosku i potwierdzeniu terminu egzaminu.

04 wrzesień 2020 – termin egzaminu pisemnego.

07 wrzesień i kolejne dniegzaminy ustne. (z reguły w porządku alfabetycznym)

Przed kompletowaniem wniosku polecam zapoznanie się z artykułem Proces nadawania uprawnień budowlanych.

O tym jak rozpisywać praktykę zawodową wg nowych zasad napisano w: Jak dokumentować praktykę zawodową wg nowego rozporządzenia.

Porady praktyczne dotyczące przygotowań i przebiegu egzaminu w 2020 roku w artykułach:

Przebieg egzaminu pisemnego,

Przebieg egzaminu ustnego,

Pytania na egzaminie ustnym na uprawnienia budowlane.

Najlepszy sposób na naukę na egzamin pisemny oraz ustny to trenowanie przykładowych pytań, które można znaleźć w aplikacji internetowej po zalogowaniu.

Więcej o samej aplikacji w STREFIE TESTU.PRZEJDŹ DO LOGOWANIA/REJESTRACJIDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *