Uprawnienia budowlane testy online

Pytania na uprawnienia budowlane już dopasowane do wymagań na sesje jesienną 2018 roku

Testowe pytania na uprawnienia budowlane, które wykorzystują nasze aplikacje zostały ponownie zaktualizowane do stanu prawnego wymaganego na egzaminie 23 listopada 2018 roku. Stan prawny na podstawie Wykazu aktów prawnych opublikowanego przez PIIB na sesje jesienną 2018 r.

Podgląd obowiązujących aktów prawnych dla konkretnej specjalności wraz z zakresem znajomości dostępny po zalogowaniu do naszej aplikacji E-uprawnienia.pl:

 PRZEJDŹ DO LOGOWANIA/REJESTRACJI

  

Aktualny stan prawny wg obecnego WYKAZU AKTÓW PRAWNYCH opublikowanych przez Komisję Kwalifikacyjną Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa dostępny także na stronie:

Wykaz aktualnych aktów prawnych na egzamin w listopadzie 2018

 

Zestawy pytań na sesje jesienną 2018 roku zawiera także ZUPEŁNIE NOWE, nigdzie indziej nie publikowane pytania, które pojawiały się na ostatniej sesji egzaminacyjnej w maju 2018 roku.

 

Zachęcam do zapoznania się z cennymi spostrzeżeniami dotyczącymi przebiegu egzaminu pisemnego i ustnego, które są dostępne pod adresem:

http://www.e-uprawnienia.pl/category/strefa-informacyjna/etap-egzaminu

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Akceptuję
x