Egzamin Maj 2019 – terminy, porady

Zaczyna się okres przygotowań do egzaminu w maju 2019 roku. Szansa na podejście do egzaminu mają osoby, które terminowo dostarczą swoje dokumenty. Również informacje zwrotne są związane ze ścisłymi terminami. Poniżej prezentujemy terminarz na rok 2019 sesja wiosenna.

Ważne terminy:

-styczeń – luty 2019 – terminy składania wniosków o zakwalifikowanie do egzaminu na uprawnienia (termin zależny od danej Izby – w większości do końca stycznia). Do tego terminu możemy mieć wpisaną praktykę zawodową.

– luty, marzec, kwiecień 2019 – w razie konieczności, możemy otrzymać list z informacją o konieczności uzupełnienia wniosku, najlepiej wniosek złożyć osobiście i poprosić o sprawdzenie kompletności wniosku przy naszej obecności.

-17 kwiecień 2019 – do tego dnia powinniśmy otrzymać list polecony z informacją o zakwalifikowaniu naszego wniosku i potwierdzeniu terminu egzaminu.

17 maj 2019 – termin egzaminu pisemnego.

20 maj i kolejne dniegzaminy ustne. (z reguły w porządku alfabetycznym)

 

 

Przed kompletowaniem wniosku polecam zapoznanie się z artykułem Proces nadawania uprawnień budowlanych.

 

O tym jak rozpisywać praktykę zawodową wg nowych zasad napisano w: Jak dokumentować praktykę zawodową wg nowego rozporządzenia.

Porady praktyczne dotyczące przygotowań i przebiegu egzaminu w 2019 roku w artykułach:

Przebieg egzaminu pisemnego,

Przebieg egzaminu ustnego,

Pytania na egzaminie ustnym na uprawnienia budowlane.

Najlepszy sposób na naukę na egzamin pisemny oraz ustny to trenowanie przykładowych pytań, które można znaleźć w aplikacji internetowej po zalogowaniu.

Więcej o samej aplikacji w STREFIE TESTU.

 

 PRZEJDŹ DO LOGOWANIA/REJESTRACJI

  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *