Uprawnienia budowlane testy online

Egzamin Maj 2018 – terminy, porady

Zaczyna się okres przygotowań do egzaminu w maju 2018 roku. Szansa na podejście do egzaminu mają osoby, które terminowo dostarczą swoje dokumenty. Również informacje zwrotne są związane ze ścisłymi terminami. Poniżej prezentujemy terminarz na rok 2018 sesja wiosenna.

Ważne terminy:

-styczeń – luty 2018 – terminy składania wniosków o zakwalifikowanie do egzaminu na uprawnienia (termin zależny od danej Izby). Do tego terminu możemy mieć wpisaną praktykę zawodową.

– luty, marzec, kwiecień 2018 – w razie konieczności, możemy otrzymać list z informacją o konieczności uzupełnienia wniosku, najlepiej wniosek złożyć osobiście i poprosić o sprawdzenie kompletności wniosku przy naszej obecności.

-18 kwiecień 2018 – do tego dnia powinniśmy otrzymać list polecony z informacją o zakwalifikowaniu naszego wniosku i potwierdzeniu terminu egzaminu.

18 maj 2018 – termin egzaminu pisemnego.

21 maj i kolejne dniegzaminy ustne. (z reguły w porządku alfabetycznym)

 

 

Przed kompletowaniem wniosku polecam zapoznanie się z artykułem Proces nadawania uprawnień budowlanych.

 

O tym jak rozpisywać praktykę zawodową wg nowych zasad napisano w: Jak dokumentować praktykę zawodową wg nowego rozporządzenia.

Porady praktyczne dotyczące przygotowań i przebiegu egzaminu w 2018 roku w artykułach:

Przebieg egzaminu pisemnego,

Przebieg egzaminu ustnego,

Pytania na egzaminie ustnym na uprawnienia budowlane.

Najlepszy sposób na naukę na egzamin pisemny oraz ustny to trenowanie przykładowych pytań, które można znaleźć w aplikacji internetowej po zalogowaniu.

Więcej o samej aplikacji w STREFIE TESTU.

 

 PRZEJDŹ DO LOGOWANIA/REJESTRACJI

  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Akceptuję
x