54 nowe pytania w naszej bazie pytań egzaminacyjnych przed sesją wiosenną 2019

Z przyjemnością informujemy, że do naszej bazy pytań egzaminacyjnych na uprawnienia budowlane dodano 54 zupełnie nowe, nigdzie indziej nie udostępniane pytania, na które można było natrafić podczas ostatniej sesji egzaminacyjnej.

Tym samym posiadamy w aplikacji testowej już ponad 2760 pytań dla wszystkich specjalności budowlanych. Pytania są obecnie aktualizowane dla sesji wiosennej 2019. Zostanie ona zakończona po opublikowaniu przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa obowiązującej listy aktów prawnych. Przeważnie odbywa się to w lutym.

Ogrom rozporządzeń, które w obecnym świetle wszystkie są tej samej wagi dla każdego zdającego (brak wyszczególnienia poziomu znajomości rozporządzeń) powoduje niemożliwym przygotowanie się do egzaminu poprzez ich naukę.

W naszej aplikacji testowej dostępne jest podejrzenie zakresu znajomości aktów prawnych z aktualizacją treści aktów do tej obecnie wymaganej. Dostęp po zalogowaniu w dziale „Akty prawne”. W tej chwili oficjalnie zakres ten nigdzie nie jest publikowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *