51 świeżych pytań w naszym zbiorze pytań egzaminacyjnych na uprawnienia budowlane!

Właśnie została zaktualizowana nasza baza pytań testowych do uprawnień budowlanych. Tym razem dodaliśmy 51 nowych pytań na egzamin pisemny dla wszystkich specjalności.

Zauważamy tendencję coraz mniejszej ilości nowych pytań w ostatnich sesjach egzaminacyjnych. Prawdopodobnie świadczy to o wymyślaniu ich mniej przez komisje kwalifikacyjne w Izbach Inżynierów Budownictwa. Powtarzalność nieznacznie się zwiększa, użytkownicy uważają za bardzo pomocną, a wręcz niezbędną aplikację do przerabiania pytań testowych na naszej stronie. Ogrom rozporządzeń, które w obecnym świetle wszystkie są tej samej wagi dla każdego zdającego (brak wyszczególnienia poziomu znajomości rozporządzeń) powoduje niemożliwym przygotowanie się do egzaminu poprzez ich naukę.

W naszej aplikacji testowej dostępne jest podejrzenie zakresu znajomości aktów prawnych z aktualizacją treści aktów do tej obecnie wymaganej. Dostęp po zalogowaniu w dziale „Akty prawne”. W tej chwili oficjalnie zakres ten nigdzie nie jest publikowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *